הדף הראשי | The site in English | עיצוב ובניית אתרים


אינדקס הבלוגים

אלי, תן בי את השלווה
לקבל את הדברים שאין ביכולתי לשנותם,
אומץ לשנות את הדברים אשר ביכולתי,
ותבונה להבחין בין השניים.
ארכיון

01/2004
02/2004
03/2004
04/2004
05/2004
06/2004
10/2004
11/2004
01/2005
02/2005

2001-2003

בלוג זה מופעל על-ידי Blogger, האם גם שלך?

 


שלום וברוכים הבאים לבלוג שלי!

האתר שלפניכם הינו ביטוי לנוכחות שלי ברשת ולהשתייכות שלי לקהילת כותבי יומני-רשת (Weblogs). ישנם מיליוני אתרים כאלה באינטרנט שבהם אנשים משתפים את הקוראים בחוויות שלהם, מלמדים מהניסיון שלהם, מציגים את הכישרונות שלהם, שופכים את הלב ועוד ועוד שאותי קהילה זו מרתקת בצורה בלתי רגילה. המקוריות של האתרים האלה היא פשוט מדהימה כמו גם החברותה שנוצרת בין האנשים שמתחברים לקהילת הבלוגרס' מכל רחבי העולם

אני מסתובבת הרבה ברשת וכאן אני מספרת על חוויות האינטרנט שלי, איפה ביקרתי וממה התרשמתי ואני גם מביאה קישורים לאתרים מעניינים, כאלה שבדרך-כלל קשורים לאמנות, צילום, נוסטלגיה, ארוטיקה וגם פיקנטריה :)

הוסיפו את הבלוג שלי למועדפים שלכם, העיפו מבט על עיצובי האתרים שאני מציעה במחירים מאוד אטרקטיביים. והעיקר כמובן, תמשיכו לבוא - יקרו לכם דברים טובים.
אילנה


11.6.04 | NRG מעריב

האמת? אני נהנית לבקר באתר המחודש - NRG מעריב. אני משערת שבהמשך ירוצו שם מיליון פופאפים שיפריעו לצפייה, אבל בינתיים כיף לבקר שם ורעיון המזוודה האישית גם נחמד.

גם בלוגר של גוגל התחדשו - לכל משתמש כרטיס ביקור, נוספה מערכת תגובות, מקבלים תיבת דואר ג'ימייל של גוגל עם אפשרות להזמין 3 חברים לקבל תיבות דואר. אגב, לא מעט חבר'ה ישראלים פתחו חשבון בבלוגר רק כדי לזכות בתיבת הדואר המבוקשת מאוד היום ברשת. כמובן שלא יכולתי לעמוד בפיתוי והעברתי גם את הבלוג שלי באנגלית להיות מופעל בלוגר. עיצובי הבלוגים שלהם יפהפיים שגם את אחד העיצובים אימצתי לעצמי ומה-זה שמחתי אח"כ לגלות שגם קיטי שהיא האמנית ומעצבת האתרים שאני מעריצה כבר שנים, מאז שהתחברתי לאינטרנט (גם בשל הכישרון היצירתי שלה וגם בגלל הסגנון שלה בכלל), בחרה גם היא להפעיל את הבלוג שלה עם עיצוב מוכן מבית בלוגר. עוד יותר שמחתי והתרגשתי כשגיליתי שהיא גם קישרה אל הבלוג שלי. בקיצור - אני ממליצה על השירות של בלוגר כעוד אופציה שכדאי לקחת בחשבון למי שחושב להפעיל בלוג ברשת.

שימו לב גם לנושא הקישורים מהבלוג שלכם אל בלוגים אחרים מה שנקרא בבלוגוספירה הבינלאומית - BlogRolling שירות שיכול לעזור לכם לנהל את רשימת הקישורים שלכם בקלות ובנוחות, לדעת מי מקשר אליכם ואליהם וגם לדעת מתי כל בלוג ברשימה שלכם מתעדכן.

תמיד ידעתי והרגשתי שמיניות באה לידי ביטוי בכל תחומי החיים, שהיא למעשה אנרגיית החיים ולכן מאוד נהניתי לקרוא את המאמר של שי טובילי - האורגזמה של החיים. "במקום שבו אין אהבה, יש עיסוק אובססיבי בסקס" אומר טובלי וש"יצירתיות אמיתית היא חוויה של שמחה, מעורבות ואכפתיות". בהמשך הוא מסביר ש"אנחנו לא משתמשים בכוח החיים הזה כמנוע לחיים יצירתיים, מלאי השראה, יופי וחסד, והתוצאה - אנחנו מתנסים בעוצמה זו החבויה בתוכנו רק במסגרת התעלה הצרה של המיניות שלנו".
 

0 תגובות | אילנה 06:51

1.6.04 | Come Together

Come Together של החיפושיות -


סרטון פלאש חביב ביותר.
 

0 תגובות | אילנה 20:13