הדף הראשי | The site in English | עיצוב ובניית אתרים


אינדקס הבלוגים

אלי, תן בי את השלווה
לקבל את הדברים שאין ביכולתי לשנותם,
אומץ לשנות את הדברים אשר ביכולתי,
ותבונה להבחין בין השניים.
ארכיון

01/2004
02/2004
03/2004
04/2004
05/2004
06/2004
10/2004
11/2004
01/2005
02/2005

2001-2003

בלוג זה מופעל על-ידי Blogger, האם גם שלך?

 


שלום וברוכים הבאים לבלוג שלי!

האתר שלפניכם הינו ביטוי לנוכחות שלי ברשת ולהשתייכות שלי לקהילת כותבי יומני-רשת (Weblogs). ישנם מיליוני אתרים כאלה באינטרנט שבהם אנשים משתפים את הקוראים בחוויות שלהם, מלמדים מהניסיון שלהם, מציגים את הכישרונות שלהם, שופכים את הלב ועוד ועוד שאותי קהילה זו מרתקת בצורה בלתי רגילה. המקוריות של האתרים האלה היא פשוט מדהימה כמו גם החברותה שנוצרת בין האנשים שמתחברים לקהילת הבלוגרס' מכל רחבי העולם

אני מסתובבת הרבה ברשת וכאן אני מספרת על חוויות האינטרנט שלי, איפה ביקרתי וממה התרשמתי ואני גם מביאה קישורים לאתרים מעניינים, כאלה שבדרך-כלל קשורים לאמנות, צילום, נוסטלגיה, ארוטיקה וגם פיקנטריה :)

הוסיפו את הבלוג שלי למועדפים שלכם, העיפו מבט על עיצובי האתרים שאני מציעה במחירים מאוד אטרקטיביים. והעיקר כמובן, תמשיכו לבוא - יקרו לכם דברים טובים.
אילנה


27.11.04 | Ynet מחשבים

עשור לאינטרנט הישראלי - ואיך אפשר שלא לציין את הכתבה - יומן, סיפור הצלחה.
..."לאיה, 48 מתל אביב, מעצבת גרפית ובונה אתרים, היה חלום לכתוב בבלוג עצמאי. בתור אחת מהבלוגריות הראשונות בארץ שגם הלכו בדרך ה html המייגעת, היא מודה כי האתר שלה, "החצר של איה" לא היה קם, לולא היתה צריכה להגיש את עבודת הגמר שלה בבית ספר לעיצוב ובניית אתרים.

"אז זו היתה תקופה אחרת", היא אומרת בנוסטלגיה. "היתה קבוצה קטנה בת מספר אנשים ובהם אוהד (בלוג עברי נושך), אילנה (איזון פנימי), אמיר (רדיקלים חופשיים), רחלי (ביטים של קסם), חמדה (שעת סיפור). התקשורת בינינו סבבה בעיקר בלמידה ובנייה משותפת. כולם עזרו לכולם, ממש כמו השכונה של פעם. אחד בנה את התגובות, השניה הביאה קודים, השלישי עיצב את החלק העליון לבלוג. הייתה אוירה של שותפות".

ממשיכה איה ומספרת:
"היום עצוב לי לראות שאין הרבה בלוגרים עצמאיים ובעיניי יש הבדל גדול בין אלו שבוחרים להיות חלק ממערכת בלוגים כמו 'ישראבלוג' לבין אלו שבוחרים את הדרך הלא פשוטה לבד. אז האנרגיה ההתחלתית היתה משולבת מעבר לרצון לכתוב ולהחשף, היא הייתה משולבת עם תהליך בניית האתר וכל דבר היה אתגר גדול ומרגש".
 

1 תגובות | אילנה 17:49

רק לפני שלושה שבועות היא התחילה לבנות אתר אינטרנט, בלי שום מושג איך עושים את זה וכבר הצליחה להעלות לרשת אתר מקסים המכיל צילומים משגעים וגם מילים -


The V-Heart


כל הכבוד למיכל!
 

0 תגובות | אילנה 11:17