הדף הראשי | The site in English | עיצוב ובניית אתרים






אינדקס הבלוגים

אלי, תן בי את השלווה
לקבל את הדברים שאין ביכולתי לשנותם,
אומץ לשנות את הדברים אשר ביכולתי,
ותבונה להבחין בין השניים.








ארכיון

01/2004
02/2004
03/2004
04/2004
05/2004
06/2004
10/2004
11/2004
01/2005
02/2005

2001-2003

בלוג זה מופעל על-ידי Blogger, האם גם שלך?

 


שלום וברוכים הבאים לבלוג שלי!

האתר שלפניכם הינו ביטוי לנוכחות שלי ברשת ולהשתייכות שלי לקהילת כותבי יומני-רשת (Weblogs). ישנם מיליוני אתרים כאלה באינטרנט שבהם אנשים משתפים את הקוראים בחוויות שלהם, מלמדים מהניסיון שלהם, מציגים את הכישרונות שלהם, שופכים את הלב ועוד ועוד שאותי קהילה זו מרתקת בצורה בלתי רגילה. המקוריות של האתרים האלה היא פשוט מדהימה כמו גם החברותה שנוצרת בין האנשים שמתחברים לקהילת הבלוגרס' מכל רחבי העולם

אני מסתובבת הרבה ברשת וכאן אני מספרת על חוויות האינטרנט שלי, איפה ביקרתי וממה התרשמתי ואני גם מביאה קישורים לאתרים מעניינים, כאלה שבדרך-כלל קשורים לאמנות, צילום, נוסטלגיה, ארוטיקה וגם פיקנטריה :)

הוסיפו את הבלוג שלי למועדפים שלכם, העיפו מבט על עיצובי האתרים שאני מציעה במחירים מאוד אטרקטיביים. והעיקר כמובן, תמשיכו לבוא - יקרו לכם דברים טובים.
אילנה


26.3.04 | מתכונים נקודה נט

לא תראו הרבה אתרים כאלה באינטרנט -

מתכונים נקודה נט - אתר עם נשמה.

המון המון מזל טוב לאיה & חמדה על הפרוייקט המשותף שזה עתה עלה לרשת.
 

0 תגובות | אילנה 19:32

15.3.04 | חיי לילה

אתם יודעים, בחיפה נפתח מועדון "האומן 17". לא שאני יוצאת לבלות במועדון אבל שמעתי שזה משהו חבל"ז משהו שלא רגילים לראות ולחוות בנוף החיפאי שלנו... אבל את כמויות הזבל האדירות שמייצרים שם בלילה כן יוצא לי לראות - כשאני מגיעה לעבודה בבוקר מכיוון שאני עובדת ממש מול המועדון.
אז שיהיו לכם חיי לילה זוהרים...


enlighted - מה דעתכם על הבגדים המדליקים?
 

0 תגובות | אילנה 05:49

13.3.04 | ArtLex

פופ-ארט - (תרבות פופולרית במובן הנחות) סגנון באמנות ששורשיו באנגליה של שנות החמישים שעשה את דרכו לארה"ב בשנות השישים. אמני פופ-ארט התייחסו לדימויים מחיי היומיום כמו שלטי חוצות, קומיקס, מודעות פרסום שהופיעו במגזינים ומוצרים בסופרמרקט.


מתוך ArtLex - מילון המכיל פירושים ליותר מ-3,500 מושגים באמנות ומלווה באלפי תמונות.


ציורים נפלאים בצבעים מרהיבים של הצייר הקנדי - Claude Théberge.


האמנות של Andrei Protsouk.

ולמשהו משעשע: FART - בכל מיני סגנונות.
 

0 תגובות | אילנה 07:49

11.3.04 | השכנה שלי רויטל התחברה לאינטרנט

אהלן רויטל ! תודה על הקישורים הנהדרים
Sara Kay Collection.

היום בצהריים, כשהגעתי הביתה מסידורים שהיו לי ואני עמוסה בשקיות עם מצעים ומגבות (היו כאלה מבצעים ב"כיתן" שלא יכולתי לעצור את עצמי וקניתי כמעט את כל החנות - נו אז יהיה גם לילדים), פגשתי את שכנתי רויטל בכניסה לבניין וככה מדיבורים על זיפות הגג והמצב העגום של חדר המדרגות, מה שלא עשה לנו בכלל מצב-רוח טוב - ההיא מהקומה הראשונה עם ה-15 חתולים וזאת מהקומה השניה שגוררת כיסאות בחדר המדרגות, החלטתי שעדיף לשנות נושא ושאלתי אותה "נו אז תגידי רויטל, את גולשת באינטרנט?" וכשהיא אמרה לי בהתלהבות בטח שכן, שהיא מאוד אוהבת לגלוש באינטרנט, הזמנתי את עצמי אליה לדירה כדי להראות לה את הבלוג שלי במובן ואפילו דאגתי להכניס אותו למועדפים - שלה. מקווה שתבואי לבקר רויטל :)

www.441.co.il - חיפוש כתובת על-פי מספר טלפון.
 

0 תגובות | אילנה 12:51

6.3.04 | על התמכרויות

לפני כמה ימים סיפרתי בבלוג שלי באנגלית שהסיבה שאני מזניחה את הבלוג היא בגלל שאני שותפה ליומן החלמה קבוצתי של אנשים שחברים בתוכניות 12 הצעדים והיומן מעסיק אותי רוב הזמן. איזה מגניב היה לי פתאום לגלות שחברים שלי מהבלוגוספירה הבינלאומית יוצאים גם הם לאחרונה מן הארון ומדברים על ההתמכרויות שלהם. האם מסתמן כאן טרנד חדש בבלוגלנד? הלוואי שכן.
 

0 תגובות | אילנה 07:39

5.3.04 | רק להיום

בהחלמה, לא הכול מסתדר לנו. אנו עשויים להיפגע וגם לכעוס, אבל הכעס כבר לא מנהל אותנו ואנחנו גם מוסרים את הכעס שלנו לכוח גדול מאיתנו. בפגישות, אנחנו מדברים על מה שמכעיס אותנו וכשהפגישה מסתיימת, אנחנו משאירים את הכעס מאחורינו. אנו נוכחים לדעת שלהיות בשלווה יותר חשוב לנו היום מאשר "לסגור חשבונות".

אלי, כשאני כועסת, עזור לי לעצור ולזכור שזה בסדר להיות כועסת, אבל זה לא בסדר לפגוע באנשים.
 

0 תגובות | אילנה 10:04

| מאגר אנושי שנקרא אינטרנט

"בשביל מה לך לאסוף פקקים של בקבוקים - עשה לך אוסף של בחורות".


The Girl Watcher

מגזין לגברים שיצא לאור בשנות ה-50'. את הקישור מצאתי אצל Coudal שבטעות ציינו שהם מצאו את הקישור אצלי :)

אדם מסויים שנמצא בארה"ב, סורק עשרות דפים מתוך מגזינים שיצאו לאור בשנות ה-50' ומעלה אותם לרשת. האיש תורם את האוסף הנהדר שברשותו, ללא שום תמורה, למאגר האנושי הנפלא הזה שנקרא אינטרנט. הרבה אנשים עושים את זה ואני, כגולשת באינטרנט, יכולה להגיע לחומרים ולתכנים שמעניינים אותי, שבחיים לא הייתי מגיעה אליהם לפני שהכרתי את האינטרנט. אותי זה מרגש.
הקישורים שאני מביאה לכאן בדרך-כלל הם לא סתם המלצות על אתר זה או אחר - הם גם הדרך שלי כבלוגרית, להביע את הערכתי לאותם אנשים נפלאים שמעשירים את הרשת באמנות שלהם, במקוריות שלהם, באהבה ובאנושיות שהם מביאים לרשת. גם זה אחד השימושים של בלוג. בלוג זה לא רק יומן אישי או יומן מקצועי - אם תבקרו בבלוגים בחו"ל תגלו שהרבה פעמים בלוגים משמשים גם כאמצעי להעברת ידע ודיווח על אתרים פרטיים חדשים שיצאו לרשת, והעברת האינפורמציה הזו מבלוג לבלוג אף היא כשלעצמה, תופעה מרתקת!


Clowning Around - פרוייקט הליצנים של Worth 1000.
 

0 תגובות | אילנה 06:09

4.3.04 | חזרתי הביתה

אני חוזרת לעדכן את הבלוג לאחר תקופה די ארוכה של הזנחה. בחודשיים האחרונים ניסיתי להריץ יומן קבוצתי וקוויתי שחבריי מתוכניות החלמה הפועלות על-פי 12 הצעדים יצטרפו אליי לכתיבה ביומן. אנשים אכן נרשמו והיומן החל את צעדיו הראשונים בהתלהבות גדולה וזו גם הסיבה שנטשתי את הבלוג שלי - האמנתי שהיומן יתפתח לכל מיני כיוונים מעניינים, שיתקיימו בו דיונים על 12 הצעדים ויהיה בו מסר של החלמה לחברי התוכנית וגם לאנשים אחרים שגולשים ברשת וזקוקים לתוכנית נפלאה זו - תוכנית שנבנתה במיוחד עבור אנשים שסובלים מהתמכרויות ובני-משפחותיהם. בתקופה האחרונה שמתי לב שרק אני מעדכנת את היומן באופן שוטף וזה קצת הוציא לי את החשק מכל הסיפור - יומן קבוצתי או לא? ולכן החלטתי לחזור לכאן, לשטח הפרטי שלי. אולי יומן קבוצתי הוא לא רעיון טוב - אולי הנושא רגיש מדי. בחיי שאני לא יודעת למה רק אני התלהבתי מהרעיון והלוואי שהייתי מקבלת קצת פידבאק בעניין. בכל אופן, אני אמשיך לספר כאן על ההתקדמות האישית שלי בקבוצת הצעדים שבה אני משתתפת, על 12 הצעדים בכלל ועל ההבנה שלי את הצעדים. היה לי כיף לכתוב ביומן, גם העיצוב שלו מאוד מצא חן בעיניי אז החלטתי לייבא אותו גם לכאן.
 

0 תגובות | אילנה 16:31