הדף הראשי | The site in English | עיצוב ובניית אתרים


אינדקס הבלוגים

אלי, תן בי את השלווה
לקבל את הדברים שאין ביכולתי לשנותם,
אומץ לשנות את הדברים אשר ביכולתי,
ותבונה להבחין בין השניים.
ארכיון

01/2004
02/2004
03/2004
04/2004
05/2004
06/2004
10/2004
11/2004
01/2005
02/2005

2001-2003

בלוג זה מופעל על-ידי Blogger, האם גם שלך?

 


שלום וברוכים הבאים לבלוג שלי!

האתר שלפניכם הינו ביטוי לנוכחות שלי ברשת ולהשתייכות שלי לקהילת כותבי יומני-רשת (Weblogs). ישנם מיליוני אתרים כאלה באינטרנט שבהם אנשים משתפים את הקוראים בחוויות שלהם, מלמדים מהניסיון שלהם, מציגים את הכישרונות שלהם, שופכים את הלב ועוד ועוד שאותי קהילה זו מרתקת בצורה בלתי רגילה. המקוריות של האתרים האלה היא פשוט מדהימה כמו גם החברותה שנוצרת בין האנשים שמתחברים לקהילת הבלוגרס' מכל רחבי העולם

אני מסתובבת הרבה ברשת וכאן אני מספרת על חוויות האינטרנט שלי, איפה ביקרתי וממה התרשמתי ואני גם מביאה קישורים לאתרים מעניינים, כאלה שבדרך-כלל קשורים לאמנות, צילום, נוסטלגיה, ארוטיקה וגם פיקנטריה :)

הוסיפו את הבלוג שלי למועדפים שלכם, העיפו מבט על עיצובי האתרים שאני מציעה במחירים מאוד אטרקטיביים. והעיקר כמובן, תמשיכו לבוא - יקרו לכם דברים טובים.
אילנה


20.1.05 | העלאת תמונות לרשת / תגים

בתוכנית 12 הצעדים שבה אני חברה נוהגים לומר שאלוהים לא סוגר דלת אחת לפני שהוא פותח את השניה, מסר שמבחינתי התממש הרבה פעמים וגם בהקשר לאינרטרנט. לדוגמה - לפני מספר ימים קיבלתי את הודעת האימייל הבאה:
"מיום ראשון הקרוב לא יתאפשר לבצע את הדברים הבאים בפלאנט נענע:
- להציג את האתר שלך תחת שם דומיין אחר (cross-linking).
- להציג תוכן המאוחסן בפלאנט באתרים חיצוניים (אתרים שאינם בכתובת planet.nana.co.il). במידה וכתובת האתר שלך לא הייתה כתובת בפלאנט, אנו מאפשרים לך להודיע לגולשים על השינוי הצפוי".

כל זה אחרי שהודעתי לכל מי שמוריד אצלי עיצובי בלוגים חינם, שאפשר לעדכן את הבלוג באמצעות בלוגר ולהעלות תמונות לרשת דרך פלאנט נענע. וכאשר אותו "יום ראשון הקרוב" הגיע - כל התמונות מהעיצובים שלי הוסרו!

אבל כמו שאמרתי... נסגרת דלת, נפתחת דלת יותר רחבה ובעקבות קישור מהניוזלטר של הקולקטיב מצאתי פתרון הרבה, הרבה יותר טוב לתמונות ועוד כמה צ'ופרים [תגים] על הדרך. ואפילו יצא לי לגלות בלוג חדש המופעל ע"י Blogger - עברית שפה קשה המתוייג בשיטת התגים - בקטגורייה .

עוד בלוג שעבר להיות מופעל ע"י Blogger הוא הבלוג היפהפה של תל-אביבית שהיה לי העונג לתרום מעט לתפעולו הראשוני.

ואת הקטע הזה אני אתייג בקטגוריות - , , .
 

2 תגובות

2תגובות:

כיצד רושמים בעברית בבלוגר?!

אשמח לקבל עזרה בנושא כי אני אישית לא הצלחתי.

תודה רבה :)

galyona3@netvision.net.il

נכתב על-ידי Blogger Galoosh33, בתאריך 22/1/05 20:48

 

אצור איתך קשר בערב. קצת קשה להתעסק עם התבניות המוכנות של בלוגר - עדיף להשתמש בתבניות עיצוב אחרות, אבל אני מאמינה שלסדר את הכתב מימין לשמאל ולהגדיל אותו קצת יהיה ניתן לעשות. בינתיים, אולי תוכלי להיעזר בהדרכה שהכנתי כאני התחברתי לבלוגר (בארכיון - חודש ינואר 2004).

נכתב על-ידי Blogger אילנה, בתאריך 23/1/05 04:46

 

הוסף רשומת תגובה


בחזרה לדף הראשי | אילנה 08:53